آخرین اخبار : 

مصاحبه و گفته های فرشاد احمدزاده در باره استقلال چه بود

توضیحاتی در خصوص مصاحبه و گفتگوی انجام پذیرفته فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس تهران و حرفهایی که در باره تیم استقلال تهران زده بود باعث ایجاد حاشیه هایی شد.

این بازیکن به دنبال عصبانیت و غضب تماشاگران پاسخ و جوابیه ای نوشت که ان را در زیر می خوانید و در ان در خصوص گفت و گوهای انجام ذیرفته توضیحاتی داد.

توضیحات فرشاد احمدزاده در خصوص این اتفاقات را بخوانید: وقتی توی سوالات نوروزی سایت باشگاه درباره‌ بهترین شعار هواداران تو استادیوم جواب دادم هیچ منظوری نداشتم، چون بارها نشون دادم که هواداران رقیب برام قابل احترام هستند و نه با پیراهن پرسپولیس و نه تراکتور هیچ وقت بهشون بی‌احترامی نکردم. دوستان زیادی هم در جمع استقلالی‌ها دارم و همونطور که گفتمقصدم از اون صحبتها بی‌احترامی به هواداران رقیب نبود و مثل همیشه به صورت فان می‌خواستم جواب بدم.

فرشاد احمدزاده در ادامه این گونه نوشت:
اما الان از همه کسایی که از حرفم ناراحت شدن عذرخواهی می‌کنم و براشون بهترین آرزوها رو تو سال جدید دارم و البته بدون توجه به حواشی فقط به تمرین و مسیر و هدفی که تیم به دنبال اون هست فکر می کنم. روزهای مهمی در انتظار ماست، اونقدر مهم که می خوام لحظه، لحظه اش رو با بهترین بودن در جمع پشت سر بزارم.

عکسی از نوشته فرشاد احمدزاده را در بالای پست نیز برای اطلاعات بیشتر و خوانایی بهتر قرار دادیم.

, , ,
  1. بازیکن خیلی خوبیهباید حاشیه هاشو کم کنه

  2. ورزش هرچه بیشتر باید اخلاقی باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *