آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / آرشیو سایت / مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل جام دکتر اسد سکاکی

مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل جام دکتر اسد سکاکی

دومین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل بنام جام دکتر ” اسد سکاکی” از پیشکسوتان ارزشمند عرصه والیبال استان اردبیل از روز پنجشنبه مورخ 95/7/29 با شرایط زیر برگزار می شود:

مسابقات طبق آیین نامه فدراسیون محترم والیبال جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
داشتن بیمه ورزشی، آلبوم عکس دار، کپی شناسنامه، کارت ملی و دو قطعه عکس برای صدور کارت، الزامی می‌باشد.
با توجه به آزاد بودن شرایط سنی بازیکنان محدودیتی برای تعداد تیم‌های شرکت‌کننده برای شهرستانها وجود نداشته و استفاده از بازیکنان سایر شهرستانها و حتی سایر استان‌ها نیز مجاز می‌باشد.
مبلغ ورودیه و حق شرکت در مسابقات 5 میلیون ریال می‌باشد که باید به هنگام ثبت‌نام به حساب شماره 0110719415009 نزد بانک ملی شعبه بازار اردبیل بنام هیات والیبال استان واریز و فیش آن به هیات والیبال استان تحویل داده شود.
نحوه و چگونگی برگزاری مسابقات در جلسه روز دوشنبه مورخ 95/7/26 مشخص و اعلام خواهد شد.
استفاده از مربیانی که دارای کارت مربیگری می‌باشند به عنوان کوچ تیم ضروری خواهد بود.
ایاب و ذهاب و تغذیه تیم‌ها در طول مسابقات بر عهده خود باشگاه و . . . بوده و تأمین خوابگاه برای استراحت تیم‌ها و تأمین تغذیه داوران و عوامل اجرایی بر عهده شهرستان میزبان می‌باشد.
به تیم‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات، حکم قهرمانی، مدال، کاپ قهرمانی و جوایز اهداء گردیده و تیم اول مسابقات در صورت صلاحدید هیات استان به مسابقات زیرگروه کشوری اعزام می‌شود.

تیم‌های شرکت کننده برای ثبت نام و قرعه کشی باید ساعت 10 صبح روز دوشنبه 95/7/26 با مدارک خواسته شده در محل خانه والیبال اردبیل حضور داشته باشند.

منبع کانال روابط عمومی هیات والیبال اردبیل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زناشویی