آخرین اخبار : 

مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل جام دکتر اسد سکاکی

دومین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل بنام جام دکتر ” اسد سکاکی” از پیشکسوتان ارزشمند عرصه والیبال استان اردبیل از روز پنجشنبه مورخ 95/7/29 با شرایط زیر برگزار می شود:

مسابقات طبق آیین نامه فدراسیون محترم والیبال جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
داشتن بیمه ورزشی، آلبوم عکس دار، کپی شناسنامه، کارت ملی و دو قطعه عکس برای صدور کارت، الزامی می‌باشد.
با توجه به آزاد بودن شرایط سنی بازیکنان محدودیتی برای تعداد تیم‌های شرکت‌کننده برای شهرستانها وجود نداشته و استفاده از بازیکنان سایر شهرستانها و حتی سایر استان‌ها نیز مجاز می‌باشد.
مبلغ ورودیه و حق شرکت در مسابقات 5 میلیون ریال می‌باشد که باید به هنگام ثبت‌نام به حساب شماره 0110719415009 نزد بانک ملی شعبه بازار اردبیل بنام هیات والیبال استان واریز و فیش آن به هیات والیبال استان تحویل داده شود.
نحوه و چگونگی برگزاری مسابقات در جلسه روز دوشنبه مورخ 95/7/26 مشخص و اعلام خواهد شد.
استفاده از مربیانی که دارای کارت مربیگری می‌باشند به عنوان کوچ تیم ضروری خواهد بود.
ایاب و ذهاب و تغذیه تیم‌ها در طول مسابقات بر عهده خود باشگاه و . . . بوده و تأمین خوابگاه برای استراحت تیم‌ها و تأمین تغذیه داوران و عوامل اجرایی بر عهده شهرستان میزبان می‌باشد.
به تیم‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات، حکم قهرمانی، مدال، کاپ قهرمانی و جوایز اهداء گردیده و تیم اول مسابقات در صورت صلاحدید هیات استان به مسابقات زیرگروه کشوری اعزام می‌شود.

تیم‌های شرکت کننده برای ثبت نام و قرعه کشی باید ساعت 10 صبح روز دوشنبه 95/7/26 با مدارک خواسته شده در محل خانه والیبال اردبیل حضور داشته باشند.

منبع کانال روابط عمومی هیات والیبال اردبیل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *