آخرین اخبار : 

مانی رهنما ازدواج کرد/ عکسهای همسر و عروسی

عروسی مانی رهنما بالاخره مانی رهنما ازدواج کرد به همراه عکس منتشر شده از عروسی  این چهره محبوب دوست داشتنی هنری کشور را خواهید دید.

مانی رهنما بنا به گفته هایی که در سایتهای مختلف دیدیدم در سال 1377 آلبوم «مرسدس» و در سال 1378 نیز آلبوم «فصل پرواز» را منتشر کرد که در این البوم به آهنگسازی بابک بیات و اشعاری از شهینحنانه و پیام پارسا استفاده شده بود را منتشر نمود  همچنین گفتنی استکه آهنگ پرنده از آهنگهای شناخته شده این مجموعه بوده و طرفداران زیادی را دارد.

در مورد مانی رهنما گفتنی است که ایشان در تیر ماه 1350 خورشیدی در منطقه نارمک تهران به دنیا متولد شد و تهرانی هستند.

همچنین او از کودکی به صوت و آواز علاقه‌مند بودو از 14 سالگی با خرید یک پیانو، رسماً موسیقی را شروع نمودو توانست در هنر موسیقی پیشرفتهای خوب و محسوسی را دست یابد.

مانی رهنما در مهر ماه سال 1371 به نزد بابک بیات رفت و از همان‌جا کلید فعالیت هنری جدی خود را زد همچنین در طی 6 سال کار با بابک بیات، اصول خوانندگی را فرا گرفت و سبک صدای خود را نیز پیدا کرد که ایشان در سال 1376 و در فیلم زیبا و تاثیرگذار «مرسدس» به کارگردانی مسعود کیمیایی این سبک را اجرا نمود و علاقه مندان زیادی را نیز در این اثر توانستیم پیدا کنیم و شاید یکی از دلایل شناخته شدن و محبوبیت این چهره دوست داشتنی و محبوب باشد که در ان اثر با شعری از ایرج جنتی عطایی همراه بود.
مانی رهنما در سال 1377 و در اولین جشنواره موسیقی پاپ، موفق به دریافت جایزه بهترین خواننده شد و در آن به موفقیت دست یافت . برای مانی رهنما در زندگی جدید ارزوی بهترینها داریم.

 

, , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *