آخرین اخبار : 

شگفتیهای آفرینش و خلقت بزرگ خداوند در جهان هستی چگونه پدید آمده است

شگفتیهای افرینش و خلقتهایی که خداوند منان و بزرگ آنها را آفریده و در اختیار دیگران قرار داده است آنچه می سازند و آنچه می سازیم

همه از جانب پرودگار است چون وجود و هستی و مواد نگهدارنده و ابزار آن مثل خاک و معادن و هوا و آب و هوا و تغذیه و فکر و علم و ابزار آن همه از پروردگار است و انسانها و موجودات فقط ابزاری هستند که آفریده های خدا را مونتاژ می کنند پرواز هواپیما ها و جت ها و فضاپیما ها در اثر وجود فشار هواست .
با علم و دانش بشری که موهبت خداست و با استفاده از مواد موجود در روی زمین که پدید آورنده آن آفریدگار است انسان توانسته هواپیما را با الگو برداری از پرندگان بسازد.

اگر خداوند متعال جل جلاله فشار هوا را خلق نمی کرد نه پرنده ای روی هوا می ماند و نه هواپیمایی می توانست پرواز کندعلم و آگاهی و تدبیر و دور اندیشی خداوند خارج از فکر و تصور بشر است.

هزاران بار قربان برم خدا را که ملیون ها سال قبل هنگام آفرینش به فکر مردم قرن بیسث بوده و یقیناً می دانست که بشر در این عصر هواپیما را درست خواهد کرد در نتیجه ملیون ها سال قبل فکر این کار را کرده وفشار هوا را که اعجاز آفرینش است دقیق به اندازه خود آفریده است نه کم و نه زیاد چون اگر فشار کمتر یا زیادتر بود الان هواپیما های موجود غیر قابل پرواز بودند .
و این چنین است آفرینش در دریاها و اقیانوس ها و روی زمین و غیره پس هزاران بار باید قربان بریم خدا را فتبارک الله احسن الخالقين.

, ,
  1. 201171 گفت:

    خب اینم یه جورشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *