آخرین اخبار : 

سلفی که عمو پورنگ و بهنوش بختیاری با یکدیگر گرفتند

عکسی از سلفی گرفتن بهنوش بختیاری در کنار عمو پورنگ و یا داریوش فرضیایی که در اینترنت پخش شد.

در مورد داریوش فرضیایی بیشتر بخوانید و بدانید . این بازیر و یا بهتر است بگوییم مجری کودک و نوجوان متولد اول مرداد ۱۳۵۲ در تهران است.

در مورد فرضیایی اورده شده است که این چهره مادرش گیلانی و پدرش اصالت آذری است و به زبان ترکی و گیلکی نیز تا حدود زیادی مسلط است.

لازم به ذکر است  تسلط او به زبانهای گیلکی و ترکی و استفاده او از این دو زبان در برنامه‌هایش به همین دلیل است که باعث زیباترشدن برنامه هایش نیز می شود.

فرضیایی تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. وی در ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۳ پدرش را از دست داد و عکس او در کنار پدرش واکنش‌هایی را در فضای مجازی برانگیخت. در ابتدا او عکس را با زیرنویس «پدر عزیزم تولدت مبارک؛ خوش بحالت که زنده شدی» و با چهره گریان منتشر کرد رسانه‌ها عکس را با عنوان «عکس یادگاری عموپورنگ با جنازه پدرش» منتشر کردند که باعث واکنش تند کاربران شد. پس از آن، فرضیایی در مطلبی توضیح داد که این عکس «پیش از فوت پدرش» برداشته شده بود.

خبرهای بیشتر از داریوش فرضیایی این چهره دوست داشتنی و خوب تلویزیون ایران را در خبرهای بعدی به سمع و نظرتان خواهیم رساند.

برای بهنوش بختیاری و سایر بازیگران و هنرمندان ایرانی ارزوی موفقیت داریم.

 

, ,
  1. 201171 گفت:

    خوش به حالشون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *