آخرین اخبار : 

برنامه های هفته بهداشت روان برنامه های شاخص انجام پذیرفته اردبیل

در مورد هفته بهداشت روان و استان اردبلی در نشست مطبوعاتی که  مصطفی کافی به عنوان معاون آموزش پرورش اردبیل داشت را میخوانید.

عصر امروز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه استان اردبیل که در اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل برگزار شد اظهار کرد: برنامه‌های هفته بهداشت روان با هدف ایجاد تغییرات مثبت در رفتار ونگرش دانش‌آموزان در مدارس اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه باید زمینه روانی لازم را برای توانایی کامل دانش‌آموزان در ایفای نقش اجتماعی فراهم کنیم گفت: امسال شعار وزارت آموزش و پرورش بهداشت روان و مدرسه کارآمد است که برنامه‌هایی در این خصوص در سطح مدارس در حال انجام است.

معاون پرورشی آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: اولین اولویت در این برنامه‌ها ارتباط دانش‌آموزان با محیط پیرامون به‌ویژه با همکلاسیان و خانواده است.

کافی افزود: چندین تشکل دانش‌آموزی در سطح مدارس استان فعال هستند که اقدامات مثبت و تاثیرگذاری در رابطه با تامین بهداشت روانی در مدارس استان انجام می‌دهند که شاخص‌ترین ویژگی آنها انجام کار به صورت گروهی است.

وی بیان کرد: نرخ مشارکت دانش‌آموزان استان در فعالیت‌های سیاسی اجتمای بالا است و فعالیت‌های هفته بهداشت روان نیز در این راستا با همکاری علوم‌پزشکی، شهرداری و صداوسیما برنامه‌های این هفته را دنبال می‌کند.

منبع: خبرگزاری فارس

, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *